Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

ARTIKUJT E FUNDIT

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...

Mamaja e Antonelës shpërthen ndaj Arjolës: Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet…

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri patën një debat të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Debati i tyre degradoi sa vajzat i shkuan...

Po sulmohet nga të gjithë, por Oriola Marashi e ka një qëndrim në lidhje me Beatrix

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjala e mediave rozë dhe jo vetëm. Pavarësisht se janë në qendër të vëmendjes, ata po marrin shumë...

Situata e Borës me Donaldin, Vin Veli ironizon ish-partneren (foto)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocionale, por nuk mungojnë as kunjat,...

“Erdhe dhe qëndrove shkurt në jetën time”, Ylli Limani i dedikon album vajzës që i ka thyer zemrën

Ylli Limani ka dhënë një lajm të mirë për adhuruesit e tij. Me 5 Dhjetor publikohet mini albumi me titull “Lshoja zanin”. Përmban 5...

Plas ”sherri” në Top Channel, tension mes të ftuarve: Boll se do çohem të iki nga këtu

Në emisionin e sotëm në "Ftesë në 5" ka ndodhur një skenë që asnjë moderatore nuk do të kishte dëshirë të ndodhte. Paneli i...

Çfarë ndodhi? Këngëtari shqiptar ndan foto nga spitali

Një foto që Butrint Imeri ka ndarë një fotografi nga spitali ka shqetësuar fansat e tij. Në fakt, bëhet fjalë për nënën e tij...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...

Kjo do t’i ndodhë trupit tuaj nëse hani banane jeshile, mos e injoroni

Ju mund të mos e dini se çfarë mund të ndodhë me trupin tuaj nëse hani banane jeshile. Pasi të hulumtoni më poshtë, do të argëtoheni. Është...

Vendosni një thelb hudhër nën jastëk, arsyeja do t’ju befasojë

Dihet se hudhra vepron si një antibiotik natyral kur konsumohet. Megjithatë, për të qëndruar të shëndetshëm nuk duhet vetëm që ta konsumoni. Mjafton të...

Mamaja e Antonelës shpërthen ndaj Arjolës: Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet…

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri patën një debat të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Debati i tyre degradoi sa vajzat i shkuan...

TE NDRYSHME

Mbretëresha Elizabeth telefonon vetëm 2 njerëz, do të surprizoheni kur ta zbuloni se kush janë

Mbretëresha Elizabeth II thuhet se telefonon vetëm dy njerëz dhe mund të mos jenë ata që të gjithë mendojnë. “Me sa duket, mbretëresha ka dy...

Sherri me Antonelën, Arjola shpërthen pas spektaklit: Unë të paktën kam 6 vjet që lu ftoj që të…

Dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP’, Antonela dhe Arjola u përfshinë para disa ditësh në një debat të as hpër me njëra-tjetrën, ku u...

Semi i rrëqeth të gjithë me historinë e jetës së saj: Dje i kam lënë ilaçet! Vetëm Donaldi e dinte!

Këngëtarja Semi Jaupaj teksa po bisedonte sot me Antonelën i ka prekur të gjithë me historinë e saj të jetës. Semi ka treguar të...

Pajtohen Fifi dhe Tayna, lënë pas mëritë e vjetra

Prej disa vitesh, këngëtarja Fifi dhe reperja Tayna ka pasur një përplasje mes tyre. Gjithçka filloi në momentin kur Tayna mori më shumë sukses...

“Ishte gabim që të putha”, Sarah shpërthen në lot dhe debaton me Dj PM

Marrëdhënia mes Sarës dhe Dj Pm në Big brother Vip duket se është tensionuar sërish. Pajtimi ka treguar hapur është mërzitur nga Sarah, pasi...