Home Kuriozitete

Kuriozitete

“U ndava nga burri se nuk i pëlqente mamit”/ Ish-konkurrentja e BBV i lë të gjithë pa fjalë

Ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’, këngëtarja Xheisara Frisku  e ftuar në emisionin ‘Jeto me orën’ vendosi të flasë hapur edhe për jetën e saj...

Fillimet e saj në Paris, Inva Mula tregon sekretet: Ky ka qenë fati im! Ishin frikëra të…

Sopranoja e njohur Inva Mula ka folur për fillimet e saj në Paris. Në programin “Dola te Ola” ajo nëpër kujtime me anë të...

Rrëfehet vajza e Ardit Gjebreas, zbulon si e kalon kohën me të ëmën në shtëpi

Anna Gjebrea ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku ka folur më shumë për lidhjen e saj me muzikën dhe të atin, Ardit...

Pasi u bë “e famshme”, vajza e Alketa Vejsiut bën ndryshimin drastik dhe nuk njihet më (FOTO)

Vetëm pse bëri profilin e saj në Instagram publik, Nikol u bë mjaft e përfolur dhe fitoi rreth 20 mijë ndjekës. E dini pse?...

Arbana Osmani jep përgjigjen e shumëpritur, tregon se kur do të nisë Big Brother Vip 2

Arbana Osmani, moderatorja e njohur e cila tashmë është në pritje të fëmijës së saj të tretë ka pak më shumë kohë se zakonisht...

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha në të njëjtat ‘telashe’, publikojnë hapur mërzitë e tyre (FOTO)

Sara Hoxha dhe Arbana Osmani po shijojnë pritjet e tyre të ëmbla në të njëjtën kohë. Të dyja presin vajza dhe të dyja janë...

Çfarë e lidh Bora Zemanin me Leonora Jakupin? Ja detaji që bëri bashkë (FOTO)

Kur përmendet emri i Bora Zemanit, të gjithëve na shkon mendja se bëhet fjalë për ndonjë detajë tjetër në lidhje me Donald Veshajn. Por këtë...

Ndjekësja e akuzoi për “photoshop”, Monika Lubonja i jep përgjigjen që nuk e priste

Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, aktorja Monika Lubonja është kthyer në një nga personazhet më të dashur e njëkohësisht edhe më të komentuar...