Home Kuriozitete VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij, por i ndodhi një pabesi e pakëndshme.

Kur u afrua, djali e gjeti partneren në krahët e një tjetri dhe për të fshehur lotët vendosi sërish maskën e u largua.

Nuk dihen detaje lidhur me ngjarjen, por disa përdorues të Reddit pohojnë se djali me uniformë është kthyer në shtëpi pas shërbimit ushtarak dhe ka dashur vetëm t’i bëjë surprizë të dashurës së tij.

- Advertisement -

Një përdorues i Reddit, pohoi se ishte mik i tij, duke shkruar: “Djali që e ka tradhtuar e dashura e tij është miku im i ngushtë. E nxora për një birrë. Ai vendosi të bënte një pushim nga marrëdhëniet”.

Momenti kur djali befason të dashurën:

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...