Home Lajme Macja kërkon që pronari të ndalojë punën dhe ta përqafojë, videoja bëhet...

Macja kërkon që pronari të ndalojë punën dhe ta përqafojë, videoja bëhet virale

Kafshët janë vërtet miqtë më të mirë të shumë prej nesh, dhe shumë pronarë e dinë më së miri këtë. Madje, disa prej tyre preferojnë që më mirë do të kalojnë kohë me kafshët e tyre sesa me dikë tjetër. Casper dhe Teddy janë thjesht një dyshe e tillë, të pandashëm.

Teddy është macja persiane portokalli e Casper-it, e cila do që të qëndrojë pranë pronarit të tij. Videoja në të cilën Teddy tenton që ta përqafojë Casperin teksa po punon është bërë virale në rrjet. Ndërsa Casper po punonte në kopësht, Teddy u afrua dhe filloi ta “shtynte” me putrën e tij.

- Advertisement -

Pronari e përkëdheli disa herë por macja nuk u dorëzua dhe Casper iu desh ta merrte në krahë dhe ta përqafonte

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...