Home Lajme I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan fotot e ëmbla: Nuk...

I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan fotot e ëmbla: Nuk e di se si kam jetuar pa ty

Në vit më parë, Aurela Hoxha i surprizoi të gjithë kur zbuloi se ishte bërë nënë për herë të parë. Modelja ishte bërë nënë e një djali më parë por lajmin e zbuloi në qershor. Ndërkohë, ditën e sotme vogëlushi feston përvjetorin e parë të lindjes.

Si rrallëherë, modelja ka ndarë disa fotografi të ëmbla me vogëlushin e saj ndërsa është munduar që të mos zbulojë portretin e tij. Aurela shprehet se ndihet e bekuar me ardhjen në jetë të djalit ndërsa shton “pyes veten se si kam jetuar pa ty”.

- Advertisement -

Një vit jetë! Fryma mamit, pasi të solli zoti në jetën time, fillova të pyes veten si kam jetuar më parë pa ty…Ti i jep kuptim jetës tonë. të dua, të Duam! Faleminderit Zot! Gëzuar ditëlindjen tënde të parë engjëlli im.”, ka shkruar modelja.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...