Home Kuriozitete FOTO/ Dhurata Dora ka një “shqetësim”, kërkon miratimin e ndjekësve të saj

FOTO/ Dhurata Dora ka një “shqetësim”, kërkon miratimin e ndjekësve të saj

Përveçse është një ndër këngëtaret më në zë shqiptare, Dhurata Dora merr gjithmonë vëmendje dhe me paraqitjet e saj. Këngëtarja, e cila numëron një sërë hitesh në repertorin e saj, shfaqet gjithmonë e kuruar nëpër klipe dhe në çdo dalje.

Së fundmi, ajo po mendon për një ndryshim në pamje mirëpo fillimisht ka nevojë për aprovimin e ndjekësve të saj sepse është në mëdyshje. Këngëtarja ka ndarë një fotografi ku shihet me flokët e kuqe ndërsa pyet ndjekësit për një miratim.

- Advertisement -

Sa i përket muzikës, Dhurata solli projektin më të fundit dy muaj më parë.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...