Home sh VIDEO/ A është në një lidhje? Ish banori i Big Brother prezanton...

VIDEO/ A është në një lidhje? Ish banori i Big Brother prezanton “të dashurën” e tij

Granit Cana ishte një ndër banorët më të komentuar të “Big Brother VIP”. Kjo pasi në fillim pati një afrimitet të madh me Fifin, saqë u duk sikur kishte diçka mes tyre. Por gjërat ndryshuan dhe ata kanë treguar se kanë mbetur miq të mirë.

Ndërsa Fifi nisi një lidhje me Adis Patushin, janë të shumtë ata që e pyesin Granitin për jetën e tij private. Së fundmi, ai ka publikuar një video në TikTok përmes së cilës ka treguar nëse është në një romancë dashurie apo jo.

“Meqë shumica prej jush janë të interesuar të dinë nëse Graniti është në një lidhje ose jo, doja ta zbuloja me të gjithë ju që, Po. Graniti është në lidhje. Këtu me mua është edhe e dashura ime.” thotë ai teksa tregon shtangat e palestrës.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...