Home Roze Shoku i ngushtë i Donaldit habit me deklaratën për Trixën

Shoku i ngushtë i Donaldit habit me deklaratën për Trixën

Tiri Gjoci artisti që u bë i njohur nga The Voice ka lansuar këngën më të fundit që mban titullin “Lamtumirë”.

Ai tha se është në përgatitje të disa projekteve të tjera.

Mirëpo nuk përjashtohet mundësia që të marrë pjesë në këngën magjike.

- Advertisement -

Gjatë intervistës teksa në ekran u shfaqën disa figura publike, tregoi se me kë do të bashkëpunonte. Kur në ekran doli imazhi i Beatrix Ramosaj, Tiri tha se do të bashkëpunonte dhe këngën do ta titullonte “S’ke faj”. Kujtojmë që Tiri ka një shoqëri të mirë me Donald Veshaj.

“Sigurisht që po. E kam mikeshë, kemi kaluar shumë vite bashkë sepse kemi qenë në Lice. “S’ka faj” do të quhej kënga.”, tha ai. Megjithatë, Tiri nuk sqaroi nëse këtë koment e bëri në mbështetje të Trixës duke iu referuar situatave të fundit dhe komenteve negative me të cilat është përballur që kur u lidh me Donaldin.

Ndryshe, Donaldi dhe Beatrix ka disa javë që janë ndarë.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...