Home Kuriozitete Einxhel Shkira nxjerr bllof Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, Bora Zemani i...

Einxhel Shkira nxjerr bllof Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, Bora Zemani i paska marrë vendin e punës se ishte më e…

Një video e rrëfimit të Donaldit dhe Einxhelit gjatë qëndrimit në shtëpi shkaktoi debat të ashpër mes dy banorëve.

Eksperienca e punës jashtë shtëpisë së Big Brother VIP dhe heqja nga puna prej Donaldit dhe Romeos shkaktoi gjithë inatin tek Einxhel.

Ajo i tha se gjithë fama e tij vjen prej lidhjes së mëparëshme me Bora Zemanin.

- Advertisement -

Ndërsa Donaldi i shokuar nga fjalët e Einxhelit e quajti të ulët, duke mos e pritur rrëfimin e saj.

Por gjërat qenkan më të thella se kaq. Fansat aludojnë se Einxhel paska rezerva dhe për Borën pasi i ka marrë vendin e punës pasi ajo ishte më e famshme.

Monika: Alketa dhe Vera nuk thërrasin njerëz dosido

Einxhel: Alketa dhe Vera më kanë thirrur mua edhe pse kisha një vit karrierë

Monika: Kanë piketuar gjëra tek ty që ti bën për spektakël

Einxhel: E di çfarë do të të them, vitin që kam qenë unë, kam shkuar dhe kam bërë dy javë prova dhe në moment të fundit ka ardhur Bora dhe mes meje dhe saj kanë zgjedhur Borën se ajo ishte më e famshme se unë në atë moment

Monika: Ja e kanë zgjedhur për të famshëm, po Donaldi që nuk e kishte filluar akoma lidhjen me Borën e kanë zgjedhur për të famshëm…

Einxhel: Nuk dua të flas…

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...