Home Kuriozitete Ilir Shaqiri bën deklaratën e PAPRITUR: Jam dashuruar me kushërirën time, ishte...

Ilir Shaqiri bën deklaratën e PAPRITUR: Jam dashuruar me kushërirën time, ishte një e…

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri ka dekalruar në BBV se ai dikur ka dashuruar një kushërirën e tij.

Para se të niste misioni i caktuar nga “Vëllai i madh”, ku banorët duhet të tregojnë historinë e tyre të dashurisë, Shaqiri i tha balerinit tjetër, Dritan Brama se ka qenë i dashuruar në mënyrë platonike me një të afërmen e tij.

“Të gjithë e kemi pasur në fis një kushërirë që jemi dashuruar dikur, në kuptimin platonik ë. Unë kam pasur një super të bukur! Kur është martuar ajo, isha xheloz, na e mori thosha. Isha kalama 10 vjeç!,“-tha ai.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...