Home Lajme Monika i përkëdhel sedrën Ilirit: “Ti je mjeshtër në balet”

Monika i përkëdhel sedrën Ilirit: “Ti je mjeshtër në balet”

Monika më në fund ndoshta ka kuptuar që nuk shkohet gjëkundi vetëm duke u përplasur me Ilirin. Duke kërcyer me Tanin dje mbasdite, një koreografafi të thjeshtë, Iliri ishte ulur dhe po i shikonte.

Monika ndalon pas një gabimi dhe Tani i thotë nëse i bën dot hapat që po i mësonte. “Prit se kemi profesorin këtu”, thotë Monika, pastaj e ndreq menjëherë, “jo profesor, ti je mjeshtër në balet”.

Iliri buzëqesh duke i thënë që mos të harrojë kritikat. Je mjeshtër në balet, vazhdon Monika, por në lojë e prish. SHIKO VIDEON KËTU

- Advertisement -

Duhet kujtuar se Monika dhe Iliri janë nga banorët e parë të futur. Emisioni më i ndjekur i shqiptarëve në 2021 dhe 2022 tashmë ka hyrë në fazën e fundit. Duhen edhe tri javë për të shkuar në finale dhe treshja e fundit deri-diku dihet.

Ilir Shaqiri, Donald Veshaj dhe Arjola Demiri pritet të jenë finalistët absolutë të këtij edicioni. Ata kanë nisur aventurën e tyre në Big Brother VIP që më datë 5 tetor. Se si kanë duruar deri tani, vetëm ata e dinë. Iu lumtë!

Ndërkohë, një biletë në finale pritet ta fitojë ose Einxhel Shkira, ose Beniada Nishani. Kjo pesëshe ka qenë më e forta në Top Channel dhe kanë mbajtur shqiptarët si magnet para televizorit. Na mbetet të themi “fitoftë më i miri”.

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...