Home Kuriozitete E BUJSHME! Luana Vjollca rikthehet në Top Channel? Moderatorja paralajmëron surpriza: Së...

E BUJSHME! Luana Vjollca rikthehet në Top Channel? Moderatorja paralajmëron surpriza: Së shpejti

Luana Vjollca ka treguar në ‘Instagram’ se është bërë shumë nostalgjike për kohën kur punonte në “Digitalb” dhe “Top Channel”.

“14 vite më parë, imazh i Digitalb për dy vite rresht teksa sa kisha nisur hapat e para të karrierës”, ka shkruar Luana në postim. Më pas ajo ka publikuar një moment edhe nga “Shiko kush luan”, duke treguar se trembej shumë tek një prej lojërave.

Me postimin pasardhës ka njoftuar se shumë gjëra të tjera do të vijnë, por nuk e ka zbuluar ende për çfarë bëhet fjalë.

- Advertisement -

E BUJSHME! Luana Vjollca rikthehet në Top Channel? Moderatorja

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...