Home Lajme Siç nuk i keni parë kurrë më parë Ilirin dhe Einxhelin, prej...

Siç nuk i keni parë kurrë më parë Ilirin dhe Einxhelin, prej tre orësh ata të dy … (VIDEO)

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, i janë nënshtruar një sfide, ku duhet të caktojnë dënime të ndryshme për njëri-tjetrin.

Një nga këto dënimet ishte që balerini Ilir Shaqiri duhet të qëndronte për tre orë më një nga konkurrentët, i kapur dorë për dore.

- Advertisement -

Kështu, Donaldi zgjodhi që balerini të kishte Einxhel si partnere në këtë dënim.

“Meqenëse Einxhelin e ke fiksim”, u shpreh ai, duke thumbuar miqësinë e dyshes, e cila është krijuar së fundmi brenda shtëpisë.

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...