Home Roze “Je personi që aspiroj të bëhem”, Elita Rudi shkruan fjalët më të...

“Je personi që aspiroj të bëhem”, Elita Rudi shkruan fjalët më të ëmbla për vjehrrën e saj

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit. Dyshja e famshme janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe vajze. Moderatorja ka treguar shpeshherë se ka një raport shumë të ngushtë me vjehrrën e saj.

Kjo e fundit feston sot ditëlindjen dhe Elita i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla. “Gëzuar ditëlindjen për vjehrrën më të mirë në botë. Je me klas, inteligjente dhe e kujdesshme, në thelb, personi që aspiroj të bëhem.”, ka shkruar Elita.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...