Home Roze Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë...

Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë asnjëherë (VIDEO)

Moderatorja Eni Vasili ka bërë një përmbledhje të vitit që shkoi me një video ku janë përfshirë foto të saj, bashkëshortit dhe binjakëve.

Nga shtatzënia tek momentet e para me të bijat, e më tej me momentet speciale të paslindjes, ajo ka publikuar fotot që s’i kishte parë interneti e as Instagrami, duke pranuar se viti 2021 ka qenë më i bukuri për të.

Gazetarja u bë nënë për herë të parë e dy vajzave Nikol dhe Sofi.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...