Home Kuriozitete Ndahet edhe çifti i dytë i ‘Big Brother Vip’, Beatrix del përfundimisht...

Ndahet edhe çifti i dytë i ‘Big Brother Vip’, Beatrix del përfundimisht nga shtëpia

Beatrix ka lënë sonte shtëpinë më të ndjekur të momentin, atë të “Big Brother” .

Këngëtarja ka qenë më e votuara nga publiku për të lënë shtëpinë.

I pari që shpëtoi ishte Donaldi.

- Advertisement -

Ndërkohë  nuk mundi ta vazhdojë më tej garën për çmimin final Betarix Ramosaj.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...