Home Lajme Mezi po presim fituesin! Arbana lajmëron se kur do të jetë finalja...

Mezi po presim fituesin! Arbana lajmëron se kur do të jetë finalja e “Big Brother VIP”

Loja në shtëpinë më të famshme në Shqipëri sapo vjen dhe po bëhet më e nxehtë.

Finalja ishte planifikuar të ndodhte në Janar, por mesa duket nuk do të jetë kështu.

Vetë Arbana Osmani ka lajmëruar se finalja e “Big Brother VIP” do të shtyhet deri më 18 Shkurt.

- Advertisement -

Ndërkohë faqja e “Big Brother VIP” ka postuar se banorët do të pyeten e se do të vihen përpara kësaj zgjedhjeje.

“Big Brother Vip” për herë të parë do të jetë live në natën e parë të Vitit të Ri.
Me datë 1 Janar, banorët e shtëpisë më të famshme do të vihen përpara një zgjedhje.
A do pranojnë ata të vazhdojnë garën deri më datë 18 Shkurt, kur “Vëllai i Madh” ka vendosur të shtyjë finalen?

Cilat do të jenë surprizat madhështore për ta? A i mbështesin familjarët në zgjedhjen e rrugëtimit të tyre? Cili do të shpallet i preferuari i shtëpisë dhe çfarë fuqie do të ketë?
Na ndiqni, më 1 Janar, vetëm në @topchannelalbania

Rikujtojmë se BB VIP është programi më i kushtueshëm shqiptar.

Big Brother Vip” këtë vit ka zbritur nga “froni” “Portokalli”, duke u bërë emisioni më i shtrenjtë për të reklamuar. Kështu një sekondë para se Reality show të nisë transmetimin kushton 5700 lekë, kurse gjatë transmetimit, 11,000 mijë lekë. “Portokalli” për reklamat që transmetohen para spektaklit kushton 4300 lekë, kurse gjatë transmetimit, 8500 lekë

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...