Home Kuriozitete Gjysmë afrikane e gjysmë holandeze, modelja ndjek dashurinë në Shqipëri: Djemtë këtu...

Gjysmë afrikane e gjysmë holandeze, modelja ndjek dashurinë në Shqipëri: Djemtë këtu më thonë “bisha”

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Lily Gnimavo, modelja 23 vjeçare që prej 7 muajsh jeton në Shqipëri.

Pjesë e disa videoklipeve të njohur si dhe pjesë e kastit të serialit “Snob”, Lily tregoi se arsyeja që la Holandën për Shqipërinë ishte dashuria.

E pyetur nga Bieta për komplimentet më të shpeshta që merr nga djemtë shqiptarë, Lily tha:

- Advertisement -

“Zemër, shpirt, bukuroshe, bisha, yll”, ndërsa me sinqeritet pohoi se nuk e ka fort idenë se ç’ do të thotë “bisha”.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...