Home Kuriozitete Tragjike, katër të rinj shqiptarë humbin jetën në aksident në Serbi

Tragjike, katër të rinj shqiptarë humbin jetën në aksident në Serbi

Katër të rinj shqiptare kanë ndërruar jetë në një ak sident automobilistik në Serbi.

Bëhet fjalë për Amel Ibrahimi 21 vjeç, Mithat Hami 23 vjeç, Senad Derlek 22 vjeç dhe Amar Ujkani 21 vjeç.

Ak sidenti ka ndodhur në rrugën kryesore Novi Pazar – Ribaric, jo larg Lukarit, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të lënduar.

- Advertisement -

Sipas informacioneve te mediave serbe të gjithë të vde kurit ndodheshin në makinën “Volkswagen Golf”, me targa të Kraljevës, e cila është përplasur drejtpërdrejt me një automjet të së njëjtës markë që po shkonte ta takonte, pas së cilës kanë zbritur nga rruga.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...