Home Roze Efi e Për’puthen sqaron marrëdhënien me Atdheun: Ja e vërteta e fotove...

Efi e Për’puthen sqaron marrëdhënien me Atdheun: Ja e vërteta e fotove dhe takimit

Takimi i Efit me Samiun ishte në qendër të puntatës së sotme të emisionit “Për’puthen”.

Në këtë takim u përmend edhe Bruno, i cili u shfaq revoltuar në lidhje me Efin.

Në mënyrë indirekte ai përmendi fotot që qarkullojnë mes Efit dhe Atdheut. Kujtojmë që Atdheu gjithashtu ka thënë se Efin e ka thjesht shoqe.

- Advertisement -

Bruno: Më vijnë mesazhe e gjëra, që nuk më pëlqejnë.

Efi: Ti duhet të më pyesësh mua nëse ke interes…

Bruno: Nuk më intereson. Po pse duhet të më vijnë?

Bora: Po ç’faj ka Efi se të vijnë ty mesazhe?

Bruno: Jo, jo ju s’po e kuptoni.

Efi: Meqënëse nuk të intereson, mos dëgjo, mbylli veshët, e vlerësoj Samiun dhe të tjerët që pyetën dhe nuk rrinë ta diskutojnë me njëri-tjetrin, se kjo gjë duhet diskutuar me mua, përderisa jam unë e përfshirë.

Arjani: Çfarë situate është kjo? Që Efi ka njohje jashtë.

Sami: Po, me një ish-konkurrent po kemi dhe miqësi se dhe unë kam miqësi me ish-konkurrent. S’ka ndonjë gjë.

Bora: Mund ta sqarosh, Efi.

Efi: Ajo çfarë ju keni parë ka qenë një rastësi. Para se të vija në Prime, kam qenë duke u veshur te dyqani dhe personi në fjalë ka qenë aty. Nuk e kam atë tipin t’i kthej njerëzve kurrizin kur më përshëndesin. Hera e parë që e takoj.

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...