Home Roze Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm kushtuar Donaldit (Foto)

Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm kushtuar Donaldit (Foto)

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi, pas largimit nga shtëpia e ‘Big Brother Vip” ka bërë disa ndryshime në pamjen e saj. Fillimisht Fifi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve e tani ka bërë edhe një tatuazh të ri.

Këngëtarja ka shkruar në dorën e saj fjalën ‘Filogyl’. Ky tatuazh është për Donaldin dhe ka qenë vetë Fifi aj që e zbuloi, pasi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” etiketoi edhe aktorin, Donald Veshaj.

Fifi para pak ditësh njoftoi që do të nis seancat me psikolog dhe do të kujdeset për shëndetin e vet, pasi morri vendimin të largohet nga shtëpia e BBV, ku ajo u gjykua për shkak të sjelljeve.

- Advertisement -

Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...