Home Lajme Situata e Borës me Donaldin, Vin Veli ironizon ish-partneren (foto)

Situata e Borës me Donaldin, Vin Veli ironizon ish-partneren (foto)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik.

Dominojnë komentet emocionale, por nuk mungojnë as kunjat, e këto të fundit marrin vëmendje sidomos kur bëhet fjala për persona të përfshirë.

Vin Veli ish- i dashuri i Bora Zemanit dhe babai i djalit të saj, Arborit, e ka ironizuar situatën e trekëndëshit.

- Advertisement -

Ai postoi ditën e djeshme gjatë spektaklit një foto pranë partneres së tij aktuale, duke vendosur dhe një emoji ‘kokoshkash’.

Partnerja Sarah gjithashtu e ka ripostuar foton që hodhi Vini, e cila më pas u fshi prej tij, pasi filloi dhe mori zë nëpër portale.

No description available.

Kujtojmë se Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfaqur hapur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë, pavarësisht se aktori ka lënë diçka pezull me Bora Zemanin jashtë shtëpisë së Big Brother Vip. Pak kohë më parë Bora hyri në Big Brother për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semi Jaupaj, por përfundoi duke takuar edhe Donaldin. Ky i fundit kishte shprehur vazhdimisht dashurinë për të dhe ia doli t’i rrëmbente edhe një puthje publikisht.

Pikërisht te postimi ku Bora paralajmëronte hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ishte Beatrix Ramosaj ajo që komentonte për dashurinë midis saj dhe Donaldit.

“Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit”, shkruante Beatrix e madje shprehte edhe dashuri për Borën.

Mirëpo ky koment nuk është më. Vetë Bora ose personat që menaxhojnë Instagramin e Beatrix e kanë fshirë komentin, në të cilin këngëtarja po merrte mjaft reagime negative.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Arbër Hajdari demaskon Egzonën: U fute në BBV për të ndihmuar Donaldin, sqaro kafen…

Egzona është eleminuar ditën e sontme nga shtëpia e Big Brother Vip. Gjatë analizës së tij, Arbër Hajdari ka thënë se Egzonën e penalizoi fakti...

Egzona apo Tani? Ja kush u eleminua sonte nga shtëpia e Big Brother Vip

Publiku ka vendosur që sonte të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip, moderatorja nga Kosova, Egzona. Koreografi i njohur, Dritan Brama vazhdon lojën në...

Habit Hysen Ramaj: Më telefonuan njerëzit e Bashkimit para se të ndahej me Alvisën

Hysen Ramaj, ka reaguar për herë të parë pas ndarjes së ish të dashurës së tij Alvisës dhe Bashkimit. Ai ka dhënë intervistën e parë...

Nëse gjeni para në rrugë, mos i merrni: Kjo është arsyeja

Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...

Fifi i uroi fitoren Donaldit, reagon Monika, ja çfarë mendon për këtë mesazh

Në spektaklin e së martës, Fifi surprizoi Monikën. Por në takimin me banorët, i dha mbështetje Donaldit duke i kërkuar që të luajë për...