Home Lajme Po sulmohet nga të gjithë, por Oriola Marashi e ka një qëndrim...

Po sulmohet nga të gjithë, por Oriola Marashi e ka një qëndrim në lidhje me Beatrix

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjala e mediave rozë dhe jo vetëm.

Pavarësisht se janë në qendër të vëmendjes, ata po marrin shumë s ulme në rrjete sociale, por duke qenë brenda në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ nuk e dinë reagimin në rrjet.

Beatrix po su lmohet shumë, sidomos pasi u bë viral komenti që ajo i kishte bërë Borës javë më parë, por nuk është rasti i Oriola Marashit.

- Advertisement -

“Gjithmonë me ty♥. Engjëlli im i bukur” shkruan ajo për mikeshën e saj.

Donald Veshaj i ka dhënë fund dyshimeve. Ai ka një pëlqim ndaj Beatrix Ramosaj dhe kjo ka qenë e dukshme. Vetë aktori e ka pranuar publikisht diçka të tillë gjatë një bisede me Einxhelin. Donaldi ka thënë se ka pëlqim të madh ndaj saj dhe do që ta shijoj shumë këtë gjë.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donaldi: E di. Gjërat e mia i kam sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

Kujtojmë që dyshja janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Nëse gjeni para në rrugë, mos i merrni: Kjo është arsyeja

Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...

Fifi i uroi fitoren Donaldit, reagon Monika, ja çfarë mendon për këtë mesazh

Në spektaklin e së martës, Fifi surprizoi Monikën. Por në takimin me banorët, i dha mbështetje Donaldit duke i kërkuar që të luajë për...

Ky është sekreti për të gatuar orizin në mënyrë perfekte

Gjatë përgatitjes së orizit, shpesh bëhet ngjitës dhe shumë i butë, duke mos ruajtur strukturën e tij. Prandaj është mirë të dini disa truke...

Vendosni një gjethe dafine në portofol, zbuloni çfarë do të ndodhë me financat tuaja

Dafina është konsideruar një bimë e shenjtë për mijëra vjet. Edhe përveç efekteve shëndetësore, ajo ka edhe përdorime të tjera. Ndoshta nuk e dini, por...

Ish-banori sulmon produksionin e Big Brother ‘live’ në studio, tregon informacionet që po merr Donaldi

Meridian Ramçaj ka s ulmuar produksionin e Big Brother VIP për informacionet që po futen brenda shtëpisë sa i përket Donald Veshajt. Ai tha se...