Home Lajme Plas ”sherri” në Top Channel, tension mes të ftuarve: Boll se do...

Plas ”sherri” në Top Channel, tension mes të ftuarve: Boll se do çohem të iki nga këtu

Në emisionin e sotëm në “Ftesë në 5” ka ndodhur një skenë që asnjë moderatore nuk do të kishte dëshirë të ndodhte. Paneli i të ftuarëve është përplasur me njëri-tjetrin.

Debati nisi nga ndikimi i ndjekësve në instagram për t’u konsideruar një personazh i famshëm dhe i suksesshëm.

Bëhet me dije se gjatë debatit të sotëm  pati përplasje të fortë mes Anaid Kalotit dhe regjisores Sabina Kodra.

- Advertisement -

Pjesë nga debati:

Sabina: Kemi ardhur të të dëgjojmë ty të tregosh sa të rëndësihme janë “k” në instagram?!

Anaidi: Sigurisht, jam specialist në këtë fushë, nëse do të dëgjosh…

Sabina: Lëre arrog ancen ne komunikim

Anaidi: Aro gancën e nise ti…

Sabina: Ohu ju jeni mësuar nëpër këto reality show… mua ose do më lësh të flas ose unë largohem iki! Boll more djalë se as e dija që do ishe ti në emision dhe as të njoh…

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Habit Hysen Ramaj: Më telefonuan njerëzit e Bashkimit para se të ndahej me Alvisën

Hysen Ramaj, ka reaguar për herë të parë pas ndarjes së ish të dashurës së tij Alvisës dhe Bashkimit. Ai ka dhënë intervistën e parë...

Nëse gjeni para në rrugë, mos i merrni: Kjo është arsyeja

Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...

Fifi i uroi fitoren Donaldit, reagon Monika, ja çfarë mendon për këtë mesazh

Në spektaklin e së martës, Fifi surprizoi Monikën. Por në takimin me banorët, i dha mbështetje Donaldit duke i kërkuar që të luajë për...

Ky është sekreti për të gatuar orizin në mënyrë perfekte

Gjatë përgatitjes së orizit, shpesh bëhet ngjitës dhe shumë i butë, duke mos ruajtur strukturën e tij. Prandaj është mirë të dini disa truke...

Vendosni një gjethe dafine në portofol, zbuloni çfarë do të ndodhë me financat tuaja

Dafina është konsideruar një bimë e shenjtë për mijëra vjet. Edhe përveç efekteve shëndetësore, ajo ka edhe përdorime të tjera. Ndoshta nuk e dini, por...