Home Lajme Mamaja e Antonelës shpërthen ndaj Arjolës: Dikush bën viktimën se ka rrit...

Mamaja e Antonelës shpërthen ndaj Arjolës: Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet…

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri patën një debat të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Debati i tyre degradoi sa vajzat i shkuan njëra-tjetrës në fytyrë dhe gjatë spektaklit përfshin dhe persona të tjerë : Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e Për’puthen dhe mikun e të dyja konkurrenteve, i cili ka mbështetur haptaz Arjolën.

Mamaja e Antonelës, Donika, e cila ka qenë prezente dhe në një puntatë të Për’puthen për ti kërkuar llogari Mevlanit dhe Ledjanës, ka reaguar dhe ndaj kësaj situate:

- Advertisement -

Ajo në një koment në Instagram e quan Arjolën viktimë dhe shkruan për sakrificat e Antonelës.

“Dikush bën vi ktimën se ka rrit fëmijët e vet… detyrën ka bërë si çdo nënë. Çdo të them unë për ty o shpirt që ke rritur tre vëllezërit e tu. Ke studiuar, ke punuar, ke siguruar një të ardhme tënden. Ti je krenaria ime. Do të jesh gjithë jetën e do të mbetesh gjithë jetën. Vazhdo kështu siç di të jesh vetëm ti. Tregoju se një femër e vetme arrin ku të dojë”, shkroi Donika.

Kujtojmë se sipas Arjolës, Antonela as nuk quhet VIP. Madje vajzat janë kthyer aq kundra njëra-tjetrës sa kanë përdorur shprehi si “me të meta mendore”, “malsore”, “nga mali” etj.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Egzona apo Tani? Ja kush u eleminua sonte nga shtëpia e Big Brother Vip

Publiku ka vendosur që sonte të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip, moderatorja nga Kosova, Egzona. Koreografi i njohur, Dritan Brama vazhdon lojën në...

Habit Hysen Ramaj: Më telefonuan njerëzit e Bashkimit para se të ndahej me Alvisën

Hysen Ramaj, ka reaguar për herë të parë pas ndarjes së ish të dashurës së tij Alvisës dhe Bashkimit. Ai ka dhënë intervistën e parë...

Nëse gjeni para në rrugë, mos i merrni: Kjo është arsyeja

Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...

Fifi i uroi fitoren Donaldit, reagon Monika, ja çfarë mendon për këtë mesazh

Në spektaklin e së martës, Fifi surprizoi Monikën. Por në takimin me banorët, i dha mbështetje Donaldit duke i kërkuar që të luajë për...

Ky është sekreti për të gatuar orizin në mënyrë perfekte

Gjatë përgatitjes së orizit, shpesh bëhet ngjitës dhe shumë i butë, duke mos ruajtur strukturën e tij. Prandaj është mirë të dini disa truke...