Home Roze Xhesika Berberi tregon planet për t’u bërë nënë: Çfarë dua t’i them...

Xhesika Berberi tregon planet për t’u bërë nënë: Çfarë dua t’i them fëmijëve të mi

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi ka folur për herë të parë për planet për t’u bërë nënë.

E ftuar në emisionin “Rudina”, mes të tjerash ajo tha se kjo do të ndodhë kur të përmbushë disa gjëra në karrierën e saj.

- Advertisement -

“Patjetër e shikoj veten time si nënë. Nuk mund të them tani për momentin sepse tani jam e fokusuar shumë te karriera dhe është momenti që unë duhet t’i jap më shumë forca se çdo moment tjetër se duke qenë tani që po vij me biznesin tim dhe të krijosh diçka në SHBA nuk është e thjeshtë. Kam 2 vite që po punoj shumë fort dhe dua që kur të kem familjen time, fëmijët e mi, ta kem ezauruar pjesën e karrierës dhe të jem 100% e fokusuar vetëm te familja. Kështu që dua të mbaroj njëherë këto gjërat që i kam në plan. Sidomos dua që kur të flas me fëmijët e mi të ardhshëm t’i them që kam bërë këtë”, u shpreh Xhesika.

Kujtojmë se modelja bëri publike lidhjen e dashurisë me 14 Shkurt 2020, duke publikuar foto nga surpriza që i kishte bërë partneri.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Egzona apo Tani? Ja kush u eleminua sonte nga shtëpia e Big Brother Vip

Publiku ka vendosur që sonte të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip, moderatorja nga Kosova, Egzona. Koreografi i njohur, Dritan Brama vazhdon lojën në...

Habit Hysen Ramaj: Më telefonuan njerëzit e Bashkimit para se të ndahej me Alvisën

Hysen Ramaj, ka reaguar për herë të parë pas ndarjes së ish të dashurës së tij Alvisës dhe Bashkimit. Ai ka dhënë intervistën e parë...

Nëse gjeni para në rrugë, mos i merrni: Kjo është arsyeja

Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...

Fifi i uroi fitoren Donaldit, reagon Monika, ja çfarë mendon për këtë mesazh

Në spektaklin e së martës, Fifi surprizoi Monikën. Por në takimin me banorët, i dha mbështetje Donaldit duke i kërkuar që të luajë për...

Ky është sekreti për të gatuar orizin në mënyrë perfekte

Gjatë përgatitjes së orizit, shpesh bëhet ngjitës dhe shumë i butë, duke mos ruajtur strukturën e tij. Prandaj është mirë të dini disa truke...