Home Roze Modelja që “ndan çiftet” tregon sekretet: 5 sjelljet që zbulojnë se ai...

Modelja që “ndan çiftet” tregon sekretet: 5 sjelljet që zbulojnë se ai jua dredh

Amy Coops nga Karolina e Veriut ishte mësuese, më pas u bë ylli i OnlyFans, ndërsa tani ka vendosur të ndajë me gratë shenjat që tregojnë se një burrë po i tradhton. Ajo thotë se është ndarë nga burri i saj për shkak të tradhtisë dhe se nuk dëshiron që askush të kalojë nëpër të njëjtën situatë.

“Askush nuk dëshiron as të mendojë se një partner mund ta tradhtojë dhe kjo është arsyeja pse gratë shpesh mbyllin sytë para shenjave delikate. Mos harroni të dëgjoni intuitën tuaj, sepse ajo ka gjithmonë të drejtë”, theksoi ajo duke treguar më pas shenjat kryesore se gratë janë mashtruar.

“Partneri juaj është befas më i mirë se më parë”

- Advertisement -

“Nëse ai ju kushton më shumë vëmendje se kurrë më parë, nëse është jashtëzakonisht i sjellshëm, blen vazhdimisht dhurata, ky është një sinjal i madh dhe i rëndësishëm se ai ndihet fajtor për diçka”, thotë ajo.

Harresa

Nëse ai nuk ju dëgjon, nëse vazhdimisht harron atë që i keni thënë dhe për çfarë keni rënë dakord, kjo do të thotë se ai po mendon për një tjetër.

Ai i kushton më shumë rëndësi higjienës

Nëse ka ndërruar parfumin, ka filluar të bëjë dush më shpesh dhe është kujdesur më shumë për higjienën, është koha për t’u shqetësuar. Sigurisht që fsheh aromat e një femre tjetër, thotë ajo.

Ai ndryshoi stilin e tij

Nëse befas shqetësohet se çfarë do të veshë, nuk del nga palestra dhe po stilohet më shumë se më parë, kujdes nga ai.

E mban telefonin si sy në kokë

Nëse nuk të lë të shikosh apo të përdorësh telefonin e tij dhe e mban gjithmonë me vete, ke të drejtë të dyshosh për të, përfundon ajo.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ky është sekreti për të gatuar orizin në mënyrë perfekte

Gjatë përgatitjes së orizit, shpesh bëhet ngjitës dhe shumë i butë, duke mos ruajtur strukturën e tij. Prandaj është mirë të dini disa truke...

Vendosni një gjethe dafine në portofol, zbuloni çfarë do të ndodhë me financat tuaja

Dafina është konsideruar një bimë e shenjtë për mijëra vjet. Edhe përveç efekteve shëndetësore, ajo ka edhe përdorime të tjera. Ndoshta nuk e dini, por...

Ish-banori sulmon produksionin e Big Brother ‘live’ në studio, tregon informacionet që po merr Donaldi

Meridian Ramçaj ka s ulmuar produksionin e Big Brother VIP për informacionet që po futen brenda shtëpisë sa i përket Donald Veshajt. Ai tha se...

E BUJSHME! Luana Vjollca rikthehet në Top Channel? Moderatorja paralajmëron surpriza: Së shpejti

Luana Vjollca ka treguar në ‘Instagram’ se është bërë shumë nostalgjike për kohën kur punonte në “Digitalb” dhe “Top Channel”. “14 vite më parë, imazh...

Efekte të jashtëzakonshme, mjafton të pini gjysmë gote nga kjo përbërje në mbrëmje para se të shkoni në shtrat

Frutat e thata janë një alternativë e shkëlqyer për ëmbëlsirat.Është po aq i ëmbël, dhe në të njëjtën kohë japin shumë vitamina, minerale dhe...