Home Lajme Humbi ndjenjat në mes të spektaklit, reagon Fifi dhe mban qëndrimin e...

Humbi ndjenjat në mes të spektaklit, reagon Fifi dhe mban qëndrimin e prerë për sjelljen e saj ndaj Sarës

Pas skenës së rëndë që përjetoi mbrëmjen e djeshme në spektakël, ku humbi ndjenjat, Fifi është shfaqur e penduar kundrejt Sarës.

Teksa po bisedonte me Pajtimin ajo deklaroi se e ka tepruar me sjelljen e saj, por e gjitha ka ardhur si pasojë e dashurisë dhe përkujdesjes për të.

‘’Pas gjithë situatës u ndala dhe logjikova, unë kisha problemin tënd sepse të kam shumë xhan. Mua mu duk sikur Sarah nuk ishte e sinqertë sepse një ditë tha ndryshe dhe ditën tjetër tha ndryshe. Çdokush dashuron ndryshe’’,- tha ajo.

- Advertisement -

Nga ana tjetër Pajtimi i këshilloi këngëtares që të mos bëhet nervoze për të tilla gjëra duke kërcënuar kështu seriozisht edhe shëndetin e saj.

‘’Pse duhet të stresohesh ti? Pse duhet të bëhesh ti keq për të tilla gjëra’’,- tha ai.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...