Home Lajme Prezantuesja merr lajmin tronditës, braktis menjëherë emisionin live

Prezantuesja merr lajmin tronditës, braktis menjëherë emisionin live

Prezantuesja greke Katerina Karavatou ka marrë lajmin e keq se e ëma i ishte ndarë nga jeta,  në mes të transmetimit të emisionit të saj live në televizionin Mega.

Pas këtij lajmi ajo është detyruar të ikë dhe të lërë transmetimin, që u mor nën drejtim nga drejtues të tjerë të televizionit.

Drejtuesit e televizionit thanë se “Katerina jonë për disa arsye personale, serioze, familjare u desh të largohej dhe nuk do të jetë me ne për pjesën tjetër të emisionit. Por ne jemi këtu me ju për të vazhduar rrjedhën normale”.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...