Home Lajme Ndodh e papritura, miu futet në studio, ja reagimi i moderatores së...

Ndodh e papritura, miu futet në studio, ja reagimi i moderatores së Top Channel (VIDEO)

Ditën e djeshme në “Goca dhe Gra” moderatoret janë maskuar si ushtarët e “Squid Game” duke qenë se jemi në prag të Halloëeen-it.

Krista është shprehur që frika e saj janë minjtë dhe merimangat. Kaq ka mjaftuar që Fatma të dalë nga studio dhe ti punojë një rreng Kristës.

Ajo ka marrë në një vazo qelqi një mi dhe I ka thënë Kristës se duhet të përballet me të që të mos ketë frikë.

- Advertisement -

Fillimisht Krista është ngritur nga karrigia duke u përpjekur ta largojë, por më pas fillon të qetësohet dhe tregon se nga afër nuk është aq I frikshëm saç ajo mendonte.

Për më tepër ndiqni videon e plotë:

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...