Home Kuriozitete Hyseni rrëfen përjetimet: Kisha siklet kur shihja Alvisën me të tjerë

Hyseni rrëfen përjetimet: Kisha siklet kur shihja Alvisën me të tjerë

Hysen Ramaj, ish-konkurrenti i Për’puthen u prezantua dhe si ish-i dashuri i Alvisës. I ftuar te Shqipëria Live ai hodhi poshtë gjithë aludimet se ata kanë diçka bashkë.

“Kemi 6 muaj që i kemi ndërprerë kontaktet“,- tregoi ai.

Gjithashtu Hyseni u pyet për faktin se si ishte të jesh në një emision për të gjetur dashurinë me ish-të dashurën.

- Advertisement -

“Në fillim nuk e mendoja se do ishte e vështirë, por realisht në disa momente e kam ndjerë veten shumë në siklet sa thashë, po unë ç’dua që erdha këtu. Sikleti më i madh ishte kur ajo bënte takime me djemtë dhe ishte një afrimitet shumë i tepërt. “,- rrëfeu ai.

Hyseni tregoi dhe se si i sheh Alvisën me Bashkimin.

“Hyrjet e reja do i trazojnë shumë ujërat dhe ata dy nuk kanë për të qenë bashkë. Duke njohur pak Bashkimin, pastaj dhe Alvisën janë të dy që mbajnë shumë mëri e inat. Do marrin një tjetër drejtim nga hyrjet e reja, besoj unë. Do dali me ndonjë nga djemtë dhe Bashkimi do mërzitet”,- tha ai.

Kujtojmë se gjesti human i Hysenit i surprizoi të gjithë në “Për’puthen” teksa i dhuroi njërën prej makinave të tij, Nikut. Kjo dhuratë erdhi pasi ai dëgjoi historinë e trishtë të jetës së tij, që për shkak të një aksidenti ka humbur njërën këmbë. Ndërkohë, rrjeti po zien nga thashethemet se në fakt kjo makinë dikur ishte e Alvisës.

Hyseni reagoi  duke mohuar çdo aludim. “Jo nuk është e vërtetë. Ajo ka qenë makina ime dhe Alvisa thjesht e ka përdorur disa herë.”,- shkroi ai.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...