Home Roze Gati plani! Ja çfarë vendosën Monika dhe Fifi për të vënë sërish...

Gati plani! Ja çfarë vendosën Monika dhe Fifi për të vënë sërish në lojë banorët

Pasi u zunë e grinë për lojë dhe bënë lëmsh dynjanë, Monika dhe Fifi vendosën t’i tregojnë konkurrentëve të tjerë në shtëpinë e “Big Brother” se ishte e gjitha e inskenuar.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga ana tjetër, të cilët u shprehën të prekur nga fakti që ishin shqetësuar tepër për diçka që rezuktoi të ishte aktrim.

“Ju nuk talleni dot me mua. Kam dy netë që jam sëm urë prej debateve të këtyre. Nuk luan dot njeri me figurën time“,- tha i prekur Sabiani.

- Advertisement -

Të njëjtin reagim pati dhe Iliri i cili tha:

“Ishte një teatër i ngordhur dhe mua nuk më mbetet gjë tjetër veçse të qesh. Herë tjetër do e kem parasysh dhe nuk do përzihem me askënd, çfarëdolloj gjëje.”

Megjithëse loja s’u prit mir mirë nga banorët, Monika dhe Fifi vendosën të luajnë sërish.

Monika i ka kërkuar produksionit leje për të fshehur makinerinë e kafesë, plan i cili iu aprovua me sukses. Më pas, Monika kërkoi ndihmën e Fifit dhe të disa prej banorëve për të nisur menjëherë me vënien në zbatim të këtij plani.

Disa ditë më parë teksa diskutonte rreth kësaj loje me Fifin, ato thanë se do fshehin edhe sheqerin pasi Semi e pi kafen me sheqer.

Mbetet për t’u parë si do të shkojë kësaj here kjo lojë.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...