Home Lajme “Do vijë në jetë shumë shpejt”/ Armina Mevlani flet për jetën e...

“Do vijë në jetë shumë shpejt”/ Armina Mevlani flet për jetën e saj dhe tregon planet për të ardhmen

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka folur në Top Albania Radio, ku Armina rrëfeu se aktualisht po punon për një projekt të sajin personal, pa zbuluar më shumë.

Armina ka treguar se e ka kaluar koronavirusin dhe se është vaksinuar kundër Covid-19, ndërsa e krahasoi me një kohë lu fte periudhën e vështirë të pand emisë.

Si e ke përjetuar këtë periudhë?

- Advertisement -

Armina: Jo shumë mirë se na ka privuar nga shumë gjëra, nga takimet me njerëzit, udhëtimet, shqetësimi se dëgjojmë lajme jo pozitive, është periudhë shumë e vështirë është pak a shumë si kohë lu fte që vjen nga të gjitha anët.

Tani ndiej që ka një frymë më pozitive jo vetëm se ka dalë vaksina por po kthehet në dicka normale. Po e kam bere vaksinen se s’mund të udhëtoja ndryshe, ishte e pamundur, po unë e kisha kaluar dhe cor onën kështu që…

Kemi parë që ke prerë baluket shume shkurt, por nga të erdhi ky inspirim për të ndryshuar look?

Armina: Doja dicka ndryshe e kisha menduar shumë shpesh se mua më pëlqen shumë stili i viteve 50-60. Po nuk rrezikove asgjë nuk arrihet, unë rre zikova dhe ndihem shumë mirë.

Armina: Aktualisht po merrem me një projekt timin personal, që besoj se do vijë në jetë shumë shpejt dhe vazhdoj me blogun, me dyqanin.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...