Home Lajme Nëna shkon në shtëpi dhe gjen vajzën e saj të varur në...

Nëna shkon në shtëpi dhe gjen vajzën e saj të varur në dhomë: Unë e di se kurrë nuk…

Një nënë që gjeti vajzën e saj adoleshente të varur pasi u kthye në shtëpi me një McDonald’s për të, thotë se vde kja e saj ishte një “thirrje për ndihmë”.

Alison Jones hyri në shtëpi duke thënë “porosia gati”, disa sekonda para se të gjente 13-vjeçaren Chantelle të vde kur në dhomën e saj në Ërexham, Uells.

“Unë e di se kurrë nuk do të marr përgjigjet që dua, se pse kam humbur gjënë më të çmuar në jetën time“, tha Jones.

- Advertisement -

“Ajo ishte vetëm një adoleshente që vazhdonte jetën e saj dhe bënte atë që bëjnë të gjithë adoleshentët. Ne kishim një marrëdhënie të ngushtë dhe ajo e dinte që ajo mund të vinte tek unë dhe babai dhe të fliste për çdo gjë”, shtoi ajo.
Chantelle ishte fëmijë i vetëm dhe i pëlqente të shkonte në shkollë, madje ajo donte të bashkohej me ushtrinë, si infermiere.

Në vitin 2019, ajo u referua në një shërbim të shëndetit mendor pas vetë-dë mtimit. Sidoqoftë, kontakti i saj me ekipin zgjati vetëm një javë, dhe ajo nuk e kishte dë mtuar veten që nga ajo kohë.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...