Home Kuriozitete Çfarë ngjashmërie! Valbona Selimllari prezanton për herë të parë të birin

Çfarë ngjashmërie! Valbona Selimllari prezanton për herë të parë të birin

Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është gjithmonë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo ka zgjedhur ta mbajë atë gjithmonë larg mediave rozë.

Mirëpo, herë pas here duket se bukuroshja nuk i reziston dot rrjeteve sociale dhe publikon ndonjë foto të fëmijëve me “pikatore”.

Së fundmi, Valbona ka prezantuar përmes një selfie në Instagram djalin e saj, Kejnin. Vihet re se ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe. Madje edhe komentet e ndjekësve e kanë nxjerrë në pah këtë ngjashmëri.

- Advertisement -

Më herët, Selimllari është shfaqur publikisht me të bijën, e cila është tashmë një personazh i njohur i ekranit, falë pjesëmarrjes në në emisionin për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...