Home Roze “Do të të djeg shpirtin”! Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut (VIDEO)

“Do të të djeg shpirtin”! Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut (VIDEO)

Blerimi dhe Atdheu, dy sh-konkurrentë të “Për’puthen” kanë pasur gjithmonë marrëdhënie të tensionuara me njëri-tjetrin sa ishin pjesë e emisionit. Ten sionet mes tyre lindën pasi Atdheu u rikthye në program për Antonelën, një veprim që Blerimit nuk i pëlqeu aspak, sepse dhe ai kishte shfaqur afrimitet të madh me Antonelën. Që prej asaj kohe gjakrat mes dy djemve nuk janë qetësuar de duket se tashmë i kanë shpallur “luf të” njëri-tjetrit.

I ftuar së fundmi në një emision, ku duhej të komentonte personazhet e “Për’puthen”, Atdheu e dog ji foton e Blerimit. Ai nuk tha asnjë fjalë për të, por veprimi i tij tregoi shumë.

- Advertisement -

Sigurisht që Blerimi nuk e ka pritur fare mirë këtë gjë dhe ka reaguar i revoltuar në rrjete sociale. Në një video të publikuar ai kër cënon Atdheun, duke u shprehur se do i dje gë shpirtin.

“Ti më d jeg foton unë do të të dj eg shpirtin”, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtuar se Atdheu prej kohësh ka tentuar ta “dj eg” në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit. “Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të dj eg, por shp irtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi shumë i revoltuar.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...