Home Roze “Kam bërë dy herë botox dhe nuk kam turp ta them”, moderatori...

“Kam bërë dy herë botox dhe nuk kam turp ta them”, moderatori shqiptar rrëfehet pa komplekse

Bledi Strakosha është një ndër ato personazhe të njohur që janë shumë të hapur me publikun.

Para disa javësh, ai ka publikuar në rrjetin e tij social, në “Instagram” një video ku ka treguar momentin kur ka bërë botox për herë të dytë. Siç rrëfeu edhe ai vetë, ndërhyrja ka qenë fare e lehtë, pa ia prishur atij portretin dhe as mimikën.

Mund të thuhet se moderatori nuk bën pjesë në ato personazhe të njohur që janë gjithmonë të freskët “falë gjeneve” dhe nuk pranojnë para publikut të kenë bërë ndonjë ndërhyrje.

- Advertisement -

Ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” ku ka thënë se nuk e ka aspak për turp që ta tregojë publikisht se ka bërë dy herë botox dhe arsyeja për këtë të fundit kanë qenë krijimi i rrathëve poshtë syve dhe rrudhat e shprehisë në ballë.

Kam bërë dy herë botoks dhe nuk kam turp ta them. E kam bërë për të ndërhyrë pak në rrudhat e shprehisë në ballë dhe tek sytë. Unë kam edhe një problem, qeset poshtë syve. Më sugjeruan që t’i hiqja dhe ato, por nuk pranova, sepse doja ta njihja veten kur të dilja para pasqyrës”, – tha Bledi Strakosha.

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...