Home Kuriozitete E pazakontë, babai i vendos djalit emrin HTML në nder të profesionit...

E pazakontë, babai i vendos djalit emrin HTML në nder të profesionit të tij

Një web designer nga Filipine vendosi ta quajë të birin e porsalindur, HTML në nder të profesionit të tij. Mac Pascual tha se ishte një traditë familjare të kesh një emër unik kur mirëpret një fëmijë të porsalindur duke thënë se dhe emri i tij i shkurtër është Macaroni 85 ndërsa e motra quhet Spageti 88.

Halla e HTML-së ndau një fotografi në rrjete sociale me mbishkrimin “Mirësevini në botë HTML”. Vogëlushi u bë viral në internet për shkak të emrit të pazakontë por shumë njerëz shprehën shqetësimin për faktin se do të përballet me bul lizëm kur të rritet.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...