Home Roze Jo vetëm për Diona Fionën, Jasmina është bërë xheloze edhe për Shqipen

Jo vetëm për Diona Fionën, Jasmina është bërë xheloze edhe për Shqipen

Andi dhe Jasmina i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin prej kohësh dhe ndarja nuk ka qenë aspak e lehtë mes tyre. Gjatë një surprize për ditëlindjen e saj, Jasmina tha se Andi ndryshoi shumë pas daljes nga emisioni dhe sipas saj ndikoi fama në këtë pjesë.

“Me kalimin e kohës ndryshoi shumë. Nuk ishin gjërat njësoj pas daljes. Dilnim bashkë, por fjalët ishin të njëjta. Me veprime ishte kundra fjalëve, ndërsa me fjalët ishte ende në dyshim për marrëdhënien. Me veprime tregonte se më donte, ndërsa me fjalë nuk ishte njësoj”, u shpreh Jasmina.

Edhe pse ata nuk janë më bashkë, kjo e fundit duket se vazhdon ende ta vuajë ndarjen. Jasmina vazhdon të bëjë skena xhelozie në publik kundrejt Andit dhe nuk e përmban dot veten.

- Advertisement -

Në festën e përbashkët të “Për’puthen”, ishte një moment kur në sfond u vendos kënga e Diona Fonës, “Sheqer”, ku Andi ishte model në klip dhe Jasmina nuk e pëlqeu fare këtë vendim të tij.

Në momentin kur po luhej kënga dhe të gjithë po kërcenin, Jasmina shkon pranë DJ-t dhe fik muzikën, duke i lënë të gjithë të habitur e duke i bërë të qeshin me skenën e xhelozisë së saj, siç mund ta shihni në video

Por duket se kjo nuk ka qenë e vetmja skenë xhelozie. Ditën e sotme Shqipja rrëfeu se Jasmina e kishte lagur me shampanjë. Dhe pse do thoni ju?

Shqipja tregoi se gjatë festës së “Për’puthen” ajo ishte duke kërcyer me Andin. Në këtë moment Jasmina është afruar pranë tyre dhe ka lagur Andin me shampanjë nga inati, por duket se me këtë rast është lagur edhe Shqipja. Konkurrentët e tjerë e justifikuan veprimin e Jasminës në një farë mënyre, por ne nuk e dimë ende si mund ta ketë pritur Andi.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...