Home Kuriozitete Vajza anulon papritur dasmën pasi pa në pasqyrën e dhomës së gjumit

Vajza anulon papritur dasmën pasi pa në pasqyrën e dhomës së gjumit

Një grua përjetoi një nga momentet më vështira të jetës së saj brenda pak orësh pasi pa në pasqyrën e dhomës së saj  shenjat e gjoksit të një femre tjetër shumë pak orë pasi i fejuari i kishte propozuar për martese.
Ajo ndau historinë  e saj të pazakontë në BuzzFeed, pasi faqja u kërkoi lexuesve të tregonin arsyet pse ata donin t’i jepnin fund martesës. Për këtë grua, dasma ishte vetëm një histori shumë e shkurtër, pasi mori vesh që e fejuari e kishte tr a dhtuar disa orë pasi e kishte propozuar, raporton abcnews.al

“Ai më propozoi ditën e Shën Valentinit në një restorant dhe rezervoi një dhomë hoteli të mahnitshme për të kaluar natën së bashku pa vajzën tonë 2 muajshe.

“Ne shkojmë në dhomë, dhe drita e diellit binte në një komo e cila kishte një pasqyrë në të.

- Advertisement -

Po mendoja se sa pamje e bukur ishte por jo duke e vështruar me kujdes. Burri e propozoi duke u ulur në gjunjë dhe sigurisht nuk kishte moment më të bukur se ky. Ata shijojnë momentin në krahët e njeri-tjetrit, të shtrirë në krevat së bashku derisa dielli fillon të perëndojë.

Ndërkohë që dielli perëndonte dhe drita po ikte pak nga pak, ajo pa shenjat e një femre tjetër në pasqyrë. I fejuari i saj e kishte trad h tuar me dikë tjetër disa orë para se t’i propozonte për martesë.

Justifikimi i tij:” Nuk isha unë “.

Më vonë, ajo zbuloi se ai kishte pasur atë lidhje për më shumë se një vit.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...