Home Roze "Aty ku nisa gjithçka", Alketa Vejsiu i rikthehet dashurisë së vjetër

“Aty ku nisa gjithçka”, Alketa Vejsiu i rikthehet dashurisë së vjetër

Sot është një ndër moderatoret më të suksesshme, fama e së cilës ka tejkaluar kufijtë shqiptarë. Alketa Vejsiu u bë e njohur për fqinjët, pas pjesëmarrjes në Festivalin e Sanremo-s. Për ata që nuk e dinë, karriera e saj ka nisur nga Top Albania Radio, për t’u bërë më pas një ndër figurat më të rëndësishme të ekranit.

Pas kaq shumë vitesh, moderatorja ka vendosur t’i rikthehet dashurisë së vjetër. Përmes një postimi në rrjete sociale, Vejsiu ka zbuluar se tashmë do të drejtojë një emision radiofonik. “Çdo të premte ora 19:99 në @klanradio. “Më duaj me këngën tënde” me mua Alketën!

Frekuenca 92.9 FM Na dëgjoni në Radion Kombëtare Klan nga çdo cep i Shqipërisë dhe Live përmes Aplikacionit “Klani Im”, Live nga çdo vend i botës! Super Muzikë premtoj. Rikthim në kutinë magjike aty ku nisi gjithçka.”, ka shkruar moderatorja krahas fotos që ka publikuar.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...