Home Roze Rina Balaj tërheq vëmendjen e fansave, ja si dukej në fëmijëri

Rina Balaj tërheq vëmendjen e fansave, ja si dukej në fëmijëri

Artistja shqiptare, Rina Balaj, ka filluar të jetë edhe më e pëlqyer nga audienca e gjerë.

Ajo shpesh di të marrë vëmendjen e fansave, përmes postimeve të shumta që shpërndan nga përditshmëria.

Por, kësaj radhe Rina zgjodhi të hap arkivat, për të ndarë me ndjekësit disa imazhe të realizuara vite më parë.

- Advertisement -

Në njërën prej tyre të realizuar në vitin 2001, Balaj shihet tejet e këndshme, derisa e gjitha ishte e veshur me të kuqe.

“Unë në vitin 2001 dhe sigurisht gjithçka me ngjyrë të kuqe”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i dytë nga këngëtarja ishte shprehur një vit më pas, teksa bukuroshja shihej së bashku me të ëmën.

Ndërkohë kujtojmë se “Rosita” është projekti fundit nga Rina, që u prit jashtëzakonisht mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...