Home Lajme Qeni ngec në pishinën e ngrirë, gruaja hi dhet për ta s...

Qeni ngec në pishinën e ngrirë, gruaja hi dhet për ta s hpëtuar


Dy qentë ishin duke lua jtur në dëborën që kishte mbu luar kop ështin e shtëpisë, teksa një prej tyre ra në pis hinën e ngrirë.

Kamera e sht ëpisë k api momentin kur gruaja, e cila vur i re se një prej qe nve të saj kishte ng ecur nën akull, nuk u men dua dy herë por u hodh pav arësisht tem peraturave ekstr eme në Tenesi të SHBA-së.

Ajo arri ti ta nxje rrë qenin pa ndj enja, dhe e dërgoi menjëherë te veterineri.

- Advertisement -

“Nuk mend ova asgjë tjetër. U hodha për ta nx jerrë sa më parë dhe u nisa menjë herë te vete rineri”, tha ajo, teksa shpë rndau edhe një video të qe nit që tashmë është shëndoshë e mirë.
- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...