Home Roze Habit Antonela: Flas në privat me Mevlanin

Habit Antonela: Flas në privat me Mevlanin


Antonela është bërë pjesë e makinës së të vërtetës në Për’puthen Pri me ku foli në lid hje me marrëd hënien me Mevlanin dhe djemtë e tjerë të prog ramit.

Ajo u shpreh se në ta kimin e radhës zgjodhi Andin dhe këtë do ta zb ulojë ditët në vijim. Ndër të tjera, me Mevlanin rr ëfeu se ka pasur bis eda pri vate në Insta gram.

Antonela: Kam folur në gru pin e Whats app-it të Për’puthen. Kemi folur me ta ge në Ins tagram, gjëra pr ivate janë. Kjo është l ojë për mua. Me meshkujt jam shumë e vërtetë.
- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...