Home Roze Klea Huta nxjerr fotot e veçanta me të birin

Klea Huta nxjerr fotot e veçanta me të birin


Që pas laj mit se Klea Huta dhe Elgit Doda presin fëmijë, fansat kanë shfaqur shumë in teres për të ditur më shumë. Dhe në fakt vazhdimisht këngët arja ka su prizuar me p ostime nga shtatzënia dhe më pas të djalit të saj, Krid.

Me një l ook nat yral, me fustan të bardhë të gjatë, Klea p ozon me të birin, duke e mb ajtur në krahë dhe duke i dhënë gji. Me këto foto, nëna e Krid tre gon fu qinë e të qenurit nënë.

Megjithatë, nuk mun gojnë as fotot vetëm të Kleas, me një f ustan blu el gant, shoq ëruar me sfond resh, ku 27-vjeçarja duket si perë ndeshë mbi re.

- Advertisement -

Pas post imit të fotove, fa nsat kanë nxituar drejt prof lit të Kleas në Inst agram dhe ka marrë shumë pëlqime. Vetë këngëtarja e ka treguar, nëpërmjet gr afikës së Insta gram, ku tregon rritje të la rtë të vi tizorëve gjatë ditës, sot.
- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...