Home Lajme 28-vjeçari u merr jetën dy vajzave të tij dhe më pas...

28-vjeçari u merr jetën dy vajzave të tij dhe më pas…


Në këto ditë festash një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani. Si bëhet e ditur një burrë i ka ma rrë jetën vajzave të tija dhe më pas i ka dhënë f und jetës së tij.

Në fshatin Län genfeld pol icia ka gjetur të pa je ta vajzat dhe babai i tyre është gjetur në va skë pa ndje nja. Ende është e paq artë se cili është mot ivi.

Nëna e dy vajzave ishte në punë në një rest orant. Në momentin që ajo nuk po lidhej dot me të shoqin ka marrë të motrën në telefon dhe i ka thënë të shkoj të shi koj, ç’po ndodhte në shtëpi.

- Advertisement -

Vajzat e vogla u gjetën të paje ta në katin e parë të shtëpisë. Kurse babai u gjet pa ndje nja si u tha dhe më lart në vaskë. Si raport ohet nga m ediat gjermane ai është në gjendje të mirë në spital, por ende nuk ka folur.

Burimi: Bild/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...