Home Lajme E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të...

E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të gazetarëve

Gazetari i CN N Andrew Kaczynski dhe gruaja e tij, repo rterja e Ë all Street Jo urnal, Rachel Louise Ensign, po vajtojnë për hu mbjen e vajzës së tyre 9-muajshe, Francesca. Ajo vd ïq në prag të Krishtlindjes, tha Kaczynski në një cicërimë në Të itter, pas një be teje disa mujore me kán cerin.

“Ne jemi zem ërth yer që duhet të njof tojmë se vajza jonë e bukur Francesca vd ïq natën e kaluar në krahët e mamasë dhe babait të saj,” shkroi ai në Tw itter. “Do të ketë gjithmonë një bo shllëk i madh në ze mrat tona për të. Ne jemi shumë mirënjohës që kemi n johur dashurinë e saj. France sca të duam ”. Në shtator, Kaczynski nj oftoi se fëmija i tyre ishte diagn ostikuar me një “tu mor të tr urit jashtëzakonisht i rrallë dhe shumë ag resiv”.

Në muajt që pasuan, ai vazhdoi të njo ftonte fan sat dhe ndj ekësit për gjendjen e vajzës së tij. Ajo bëri një ndërhyrje kirur gjikale në tr u dhe javët e fundit, një inf eksion myko tik që buronte nga një ndërlikim me kimi oterapinë e saj, e përk eqësoi gjendjen dhe bëri që të shtrohej në te rapi int esive.

- Advertisement -

Në prag të Krishtlindjes, Kaczynski shkroi në Twi tter duke kërkuar lu tje dhe “shpresë për një mrekulli të Krishtlindjes” për familjen e tij, por duket se nuk kishte asgjë që mund të bëhej për ta mbajtur në jetë të voglën.

- Advertisement -

Must Read

Beatrix nuk duron më, flet për herë të parë për ribashkimin Bora-Donald dhe si e priti

Beatrix Ramosaj prej muajsh nuk ka bërë asnjë dalje televizive. Mbrëmjen e sotme ajo ka thyer akullin duke u shfaqur në “Netët e klipit...

A flet Monika me Ilirin dhe Sabianin? Aktorja e njohur i tregon të gjitha (VIDEO)

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”. Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e...

Pa doreza fare! Efi tregon situatën e sikletshme: M’u grisën bikinit poshtë dhe…

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet si Efi, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa situata të sikletshme që po...

VIDEO/ Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij,...

Beatrix Ramosaj merr super-lajmin, triumfon këngëtarja

Finalja e madhe e edicionit të 19-të “Netët e Klipit Shqiptar” nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut...