Home Lajme E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të...

E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të gazetarëve

Gazetari i CN N Andrew Kaczynski dhe gruaja e tij, repo rterja e Ë all Street Jo urnal, Rachel Louise Ensign, po vajtojnë për hu mbjen e vajzës së tyre 9-muajshe, Francesca. Ajo vd ïq në prag të Krishtlindjes, tha Kaczynski në një cicërimë në Të itter, pas një be teje disa mujore me kán cerin.

“Ne jemi zem ërth yer që duhet të njof tojmë se vajza jonë e bukur Francesca vd ïq natën e kaluar në krahët e mamasë dhe babait të saj,” shkroi ai në Tw itter. “Do të ketë gjithmonë një bo shllëk i madh në ze mrat tona për të. Ne jemi shumë mirënjohës që kemi n johur dashurinë e saj. France sca të duam ”. Në shtator, Kaczynski nj oftoi se fëmija i tyre ishte diagn ostikuar me një “tu mor të tr urit jashtëzakonisht i rrallë dhe shumë ag resiv”.

Në muajt që pasuan, ai vazhdoi të njo ftonte fan sat dhe ndj ekësit për gjendjen e vajzës së tij. Ajo bëri një ndërhyrje kirur gjikale në tr u dhe javët e fundit, një inf eksion myko tik që buronte nga një ndërlikim me kimi oterapinë e saj, e përk eqësoi gjendjen dhe bëri që të shtrohej në te rapi int esive.

- Advertisement -

Në prag të Krishtlindjes, Kaczynski shkroi në Twi tter duke kërkuar lu tje dhe “shpresë për një mrekulli të Krishtlindjes” për familjen e tij, por duket se nuk kishte asgjë që mund të bëhej për ta mbajtur në jetë të voglën.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Shkrin rërën në veshka dhe iu rinon, kjo është receta që bën mrekullinë me vetëm një gllënjkë

Mëlçia në trupin tonë është një lloj fabrike gjakut. Merr pjesë në ripërtëritjen e tij, dhe gjithashtu ndihmon në forcimin dhe stimulimin e tretjes...

Me siguri i konsumoni çdo ditë! Shmangni këto produkte për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia e yndyrës “kokëfortë” rreth belit është...

Përgatiten fare lehtë, këto janë kurat natyrale për virozat e stinës dhe kollën

Me temperaturat e ulëta, rishfaqet kolla si një nga sim ptomat më tipike. Sidomos në rastet kur kolla është ende jo e thellë dhe nuk...

I preu këmbën e gabuar pacientit, ndëshkohet mjeku

Një kirurg në Austri është gjobitur pasi i ka prerë këmbën e gabuar pacientit në fillim të këtij viti. Pacientit të moshuar iu hoq këmba e...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama shfaqet më krenar se kurrë

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e rinj, ajo...