Home Roze E rrallë/ Agron Llakaj poston foto me familjen dhe uron bashkëshorten për...

E rrallë/ Agron Llakaj poston foto me familjen dhe uron bashkëshorten për ditëlindje

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj është një ndër artistët më të dashur për publikun.

Për aktorin dita e sotme është e veçantë pasi bashkëshortja e tij, Konstadina feston 60-vjetorin.

Dhe nuk kishte sesi në një ditë të tillë të mungonte dhe urimi me fjalë zemre për bashkëshorten e tij.

- Advertisement -

Aktori ka publikuar një foto në Instagram, teksa shfaqet me personin e zemrës, mbesën dhe niprit e vegjël.

“e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina ! Per bukete zgjodha kete foto, kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri…,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100! Nuk festojme dot sic do deshironim…,por do pime dolli zemre e dashurie…,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin”, shkruan aktori në postimin e tij.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...