Home Roze Zbulohet pse Ana dhe Melisa nuk e ndjekin njëra-tjetrën në rr jetet...

Zbulohet pse Ana dhe Melisa nuk e ndjekin njëra-tjetrën në rr jetet so ciale

Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më në rr ejte s ociale Anën, pasi sipas saj, fjalia e thënë nga Ana se Fatjoni e sheh atë thjesht si o bjekt s eksi, ishte tepër e rëndë. Melisa shtoi se në emision ndodhet për djemtë e jo për të bërë shoqe, kështu që nuk e ka aspak problem miqësinë e ndërprerë me 24-vjeçaren.

“Atë ditë që u shpreh ashtu për mua nuk e mbaj në In stagram. Unë nuk mbaj asnjë raport me të. Me situatën që u krijua të premten unë kisha të drejtë të mërzitesha me të gjithë. Nuk është thjesht Inst agrami, është një shkëputje dhe kaq”, tha Melisa.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...