Home Roze "Njerëzit më shikonin gj oksin", Arbër Bytyqi: U ndjeva keq (Video)

“Njerëzit më shikonin gj oksin”, Arbër Bytyqi: U ndjeva keq (Video)

Arbër Bytyqi është një nga grimierët më të famshëm në Shqipëri dhe Kosovë. Ai bashkëpunon me VIP-a të shumë ku ka arritur të fitojë besimin e tyre dhe mbi të gjitha përveçse klientë ai shumicën e tyre i ka dhe miq.
Make-up artisti ka realizuar dhe dy transformime në pamjen e tij që ka provokuar mjaft publikun, Arbëri është trukuar si vajzë dhe fotot i ka hedhur në rrjetet e tij sociale. I pyetur nga Rudina Magjistari se si i priti paragjykimet nga publiku, ai u shpreh se është ndjerë shumë keq.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...